top of page

Bukal Camp

Nasz podstawowy program wyjazdowy. Zajęcia językowe, zwiedzanie i odpoczynek w pięknych miejscach rozsianych po całej Europie: Wielka Brytania, Hiszpania, Cypr, Austria i nie tylko – kręcą nas wszystkie kierunki, a swoją pasją staramy się zarazić wszystkich uczestników. 
Dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami, lekcje podczas wyjazdów odbywają się w specjalnie do tego przystosowanych salkach, zapewniających wysoki komfort nauki.

WAKACJE 2023: Tekst

Oferta WAKACJE 2023

Język angielski

Marsaxlokk Malta
Image by Hert Niks
Edinburgh City

Malta - Sliema

NOWE TERMINY!
11-18.08 
18-25.08

Turkusowe wody, piaszczyste plaże i ekscytujące życie nocne - to tylko przedsmak tego, co ta piękna wyspa ma do zaoferowania. Dzięki połączeniu z wyjątkowymi zajęciami językowymi, trudno o bardziej rozwijający wyjazd wakacyjny!

Cypr - Limassol

24.06.2023-26.08.2023

Zbrodnią byłoby odwiedzić Cypr i nie spróbować znanego na całym świecie sera Halloumi. Po skończonych zajęciach będziecie mogli się nim zajadać do oporu, podziwiając jednocześnie Skałę Afrodyty i opalając się na pięknych plażach tej wspaniałej wyspy!

Szkocja - Edynburg

21-28.07.2023
Program autorski BUKAL CAMP

Miasto Harry’ego Pottera, szkocki Haggis, niezdrowe, ale przepyszne przysmaki charakterystyczne dla tego miejsca - tego po prostu nie można przegapić! Dzięki temu wyjazdowi poczujesz magię stolicy Szkocji, dosłownie i w przenośni. Poprzednia edycja obozu odbyła się w terminie 15-22 stycznia, a relację z wyjazdu możecie zobaczyć na naszym Instagramie.

WAKACJE 2023: Usługi
Image by Leighton Smith
Image by Rory Hennessey

Irlandia - Kilarney

Data po zebraniu grupy

Spokojna wędrówka do najgłębszego jeziora w Irlandii z przystankiem na herbatę w Dinis Cottage. To wszystko w Killarney National Park zaledwie 10 min od centrum.

Irlandia - Galway

Data po zebraniu grupy

Tradycyjny Irish stew, lekka przekąska na brunch lub szybkie zakupy z widokiem na Eyre Square. Połączenie nowości
z tradycją w samym sercu Galway

WAKACJE 2023: Usługi

Język hiszpański i niemiecki

Image by travelnow.or.crylater
Wiedeń
Barcelona

Walencja

Ryżowa Paella z widokiem na morze
w mieście gdzie została stworzona. Valencia jest trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii z bogatą kulturą.

Wiedeń

Wspaniała stolica i największe miasto w Austrii położone w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem oraz miasto statutarne tworzące jednocześnie odrębny kraj związkowy.

Barcelona

Niesamowita stolica Katalonii i drugie największe miasto Hiszpanii. Jest położona nad Morzem Śródziemnym i stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Kojarzymy ją głównie z ciepłego klimatu, wyjątkowej architektury i FC Barcelony.

WAKACJE 2023: Usługi
bottom of page