top of page

Bukal Camp

Nasz program wyjazdów językowych. Zajęcia językowe, zwiedzanie i odpoczynek w pięknych miejscach rozsianych po całej Europie: Wielka Brytania, Hiszpania, Cypr, Irlandia i nie tylko – kręcą nas wszystkie kierunki, a swoją pasją staramy się zarazić wszystkich uczestników. 
Dzięki współpracy z lokalnymi ośrodkami szkoleniowymi, lekcje podczas wyjazdów odbywają się w świetnej atmosferze i umożliwiają przyśpieszony rozwój językowy.

WAKACJE 2024: Tekst

Oferta WAKACJE 2024

Język angielski

Marsaxlokk Malta
Image by Hert Niks
Edinburgh City

Malta - Rabat

5-7 LIPIEC - 19-21 LIPIEC
2-4 SIERPIEŃ - 16-18 SIERPIEŃ

Turkusowe wody, piaszczyste plaże i ekscytujące życie nocne - to tylko przedsmak tego, co ta piękna wyspa ma do zaoferowania. Dzięki połączeniu z wyjątkowymi zajęciami językowymi, trudno o bardziej rozwijający wyjazd wakacyjny!

Cypr - Limassol

27 LIPIEC - 10 SIERPIEŃ 2024

Zbrodnią byłoby odwiedzić Cypr i nie spróbować znanego na całym świecie sera Halloumi. Po skończonych zajęciach będziecie mogli się nim zajadać do oporu, podziwiając jednocześnie Skałę Afrodyty i opalając się na pięknych plażach tej wspaniałej wyspy!

Szkocja - Edynburg

14-21 LIPIEC 2024

Miasto Harry’ego Pottera, szkocki Haggis, niezdrowe, ale przepyszne przysmaki charakterystyczne dla tego miejsca - tego po prostu nie można przegapić! Dzięki temu wyjazdowi poczujesz magię stolicy Szkocji, dosłownie i w przenośni. Poprzednia edycja obozu odbyła się w poprzednie wakacje, a relację z wyjazdu możecie zobaczyć na naszym Instagramie.

WAKACJE 2024: Usługi
WAKACJE 2024: Usługi
Image by Leighton Smith
Image by Gregory DALLEAU

Irlandia - Killarney

27 LIPIEC - 10 SIERPIEŃ

Spokojna wędrówka do najgłębszego jeziora w Irlandii z przystankiem na herbatę w Dinis Cottage. To wszystko w Killarney National Park zaledwie 10 min od centrum.

Irlandia - DUBLIN

8 LIPIEC - 22 LIPIEC
22 LIPIEC - 5 SIERPIEŃ

Tradycyjny Irish stew, lekka przekąska na brunch lub szybkie zakupy na Grafton Street. Połączenie nowości
z tradycją w samym sercu Dublina.

Język hiszpański i niemiecki

Image by travelnow.or.crylater
Wiedeń
Barcelona

Walencja

Ryżowa Paella z widokiem na morze
w mieście gdzie została stworzona. Valencia jest trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii z bogatą kulturą.

Wiedeń

Wspaniała stolica i największe miasto w Austrii położone w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem oraz miasto statutarne tworzące jednocześnie odrębny kraj związkowy.

Barcelona

Niesamowita stolica Katalonii i drugie największe miasto Hiszpanii. Jest położona nad Morzem Śródziemnym i stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Kojarzymy ją głównie z ciepłego klimatu, wyjątkowej architektury i FC Barcelony.

WAKACJE 2024: Usługi
bottom of page