top of page

Bukal Experience

Program nastawiony na zapoznanie się z kulturą oraz społecznością wybranego miejsca. Zwiedzanie popularnych, często przeludnionych, atrakcji turystycznych zastępujemy odwiedzaniem miejsc najlepiej oddających lokalny charakter, by każdy uczestnik mógł poczuć unikatowy klimat danego miejsca.


Pierwszy wyjazd Bukal Experience odbył się w Londynie. Z czasem rozszerzyliśmy jednak ofertę o wiele innych lokalizacji - do niektórych z nich możecie wybrać się już niebawem - szczegóły poniżej ;)

WEEKENDY: Tekst

Wyjazdy weekendowe

Jarmark Bożonarodzeniowy

Wyjazdy przedświąteczne

Listopad-Grudzień 2023

Macie ochotę odpocząć trochę przed świętami? Chcielibyście zobaczyć, jak inni przygotowują się na ten piękny czas? To świetnie się składa, bo weekendy w listopadzie i grudniu możecie spędzić razem z nami w wielu ciekawych destynacjach w Europie. W 2022 roku odbył się wyjazd na Lazurowe Wybrzeże oraz wyjazd do świątecznego Londynu. Co przyniesie rok 2023? Na pewno zaproponujemy wam nasze klasyki, ale będą też nowości - obserwujcie nasze konta na Facebooku i Instagramie - będziemy informować na bieżąco.

Image by v2osk

Edynburg i Szkocja

15-18.03.2024

Odkryj z nami magiczną Szkocję - kraj, gdzie mistyczne zamki, dzikie krajobrazy i serdeczni ludzie tworzą niepowtarzalną atmosferę. Przemierzaj malownicze szlaki wśród zielonych wzgórz, spróbuj wyśmienitego szkockiego whisky oraz doświadcz bogatej kultury i historii.

Image by Lucas Davies

Londyn

Data wkrótce

Pięć edycji London Experience za nami!  Na naszym Instagramowym profilu możecie zobaczyć, jak uczestnicy programu spędzali czas w stolicy Anglii. Jeśli poczujecie ukłucie zazdrości: spokojnie, będziecie mogli nadrobić swoją nieobecność. Kolejny wyjazd do Londynu organizujemy bowiem już niebawem! Zapraszamy do skontaktowania się z nami, dzięki czemu nie ominie was wspaniała przygoda!

Image by Andrew Spencer

Cinque Terre

Data wkrótce

Kochasz Włochy? To świetnie się składa, bo organizujemy wypad do Parku Narodowego Cinque Terre!
Oprócz zwiedzania, przewidzieliśmy też wiele malowniczych... i z lekka wymagających tras, idealnych dla osób lubiących górskie wycieczki :D Piza, Vernazza, Manarola, Riomaggiore…
To tylko kilka z lokalizacji, w które możecie z nami pojechać już wkrótce! Na naszym Instagramie zdjęcia z poprzedniej edycji :)

Image by Corina Constantinov

Walencja i Peniscola

Wyjazd przełożony na późniejszy termin - data wkrótce

Odwiedźcie z nami Walencję i Peniscolę, gdzie słońce świeci przez większość roku. To idealna okazja na wypoczynek i odkrywanie hiszpańskiej kultury. W Walencji będziemy delektować się kulinarnymi przysmakami, takimi jak paella, a wieczorem pospacerujemy wzdłuż malowniczej promenady. W Peniscoli wypoczniemy na złocistym piasku i zwiedzimy zamek Templariuszy. Ten weekendowy wyjazd wypełniony jest przygodami i relaksem - idealny sposób na ucieczkę od listopadowej szarości! Czekają na nas piękne wybrzeże Morza Śródziemnego, urokliwe uliczki, pyszna kuchnia i wiele atrakcji!

Cena: od 1650 zł + przelot

WEEKENDY: Usługi
bottom of page