top of page

Cook and learn

Innowacyjny kurs nauki poprzez gotowanie. Zajęcia urządzamy w swoich biurach i podczas przyrządzania potraw uczymy kursantów języka oraz poszerzamy wiedzę o kulturach innych krajów.


Dzięki różnym kategoriom wiekowym każdy może wziąć udział w zajęciach czując się w pełni komfortowo.

Cook and Learn: Tekst

Nasza oferta

Kuchnia Azjatycka
Tort urodzinowy

Kuchnie Świata

Nasz program Cook and Learn nie został przygotowany tylko z myślą o dzieciach, ale też dorosłych.
Na każdych zajęciach przyrządzamy potrawy z różnych zakątków świata, ucząc się przy tym języka oraz poznając wiele ciekawostek. Jako że zajęcia odbywają się w grupach, jest to też dobra okazja do poznania ciekawych osób.

Ugotowane Urodziny

W ramach naszego programu Cook and Learn uruchomiliśmy bowiem Ugotowane Urodziny. 
Z czym to się je Są to trwające 3 godziny warsztaty prowadzone przez Animatora, w trakcie których dzieci przygotują któreś z wybranych dań (pizza włoska lub penne bolognese, oraz babeczki lub ciasteczka). Każdy z uczestników zabawy otrzyma też specjalny upominek.

Image by Redd

Language immersion

Zanurzenie językowe lub po prostu zanurzenie, jest metodą nauczania języka obcego, w której język docelowy jest medium komunikacji podczas zajęć. Dzięki tej metodzie kursanci mają zwiększoną możliwość prowadzenia dyskusji w języku docelowym. Głównym celem tej metody jest propagowanie bilingwizmu, a także rozwój kompetencji językowych kursanta w dziedzinie, w której jest już biegły w języku ojczystym.

Cook and Learn: Usługi
bottom of page